Adana

Yine bir kız çocuğu ve İSTİSMAR

Yer Adana Yüreğir ilçesi, 3. sınıfa giden F.A. İlkokul’da rehber öğretmenin farkına varması ile ortaya çıktı. Davranış bozukluğu ve içine kapanıklılığı ile rehber öğretmenin dikkatini çekmesi sonucu ortaya çıkan olay içler acısı ve insanın kanını donduran cinsten. Artık insanları anlamak zorlaşıyor.

ilkokul 3. sınıf öğrencisi F.A. 2. sınıftayken annesinin dayısı kendisini okula gelip aldığını ve  “tespihim evde kalmış gel onu almaya gidelim” bahanesi ile eve götürüp bütün kıyafetlerini çıkardığını ve cinsel istismarda bulunduğunu ve daha sonra da 5 lira verip “al bununla döner yersin” dediğini, bu olayın 6-7 kez olduğunu bu olaylardan korktuğu için kimseye bir şey anlatamadığını söyledi.

OLAYI DUYAN REHBER ÖĞRETMEN, HEMEN POLİSE BİLDİRDİ;

Bunun üzerine rehber öğretmen hemen olayı polise bildirdi. Adana Emniyet Çocuk Şube Müdürlüğü ile polis merkezi ekipleri, Yüreğir ilçesi, Koza mahallesindeki aileye durumu bildirdi. Fakat baba çocuğuna inanmayıp Bunu yapandan şikayetçi olmadı. Mağdur kız aileden alınarak devlet korumasına alındı. Adana Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü de çocuk için psikolog yönlendirdi ve Psikologun görüştüğü kız çocuğu ailesinden alınarak Sevgi Evleri’ne yerleştirildi.
Polis ekipleri kısa sürede şüpheli Ş.K.’yi (56) gözaltına aldı. Ş.K. polis merkezine getirilerek sorguya alındı. Ancak Ş.K., kız çocuğunun iftira attığını, suçlamaları kabul etmediğini söyledi. Bu kadar olaydan sonra kız çocuğunun babası M.A. da “Ş.K. bunu yapmaz ben inanmıyorum” diyerek şikayetçi olmadı. Bu olaylar böyle gelişirken Ş.K. “cinsel istismar” suçundan adliyeye sevk edildi ve tutuklandı. Ş.K. Kendisini görüntülemek isteyen basın mensuplarına saldırıp küfretti çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Etiketler

t2haber

web design and web developer. seo expert.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı