GündemSon DakikaTürkiye

Türkiye Kart geliyor! Artık her ilde kullanılacak

Türkiye Kart Artık her ilde kullanılacak.

Türkiye Kart  artık her ilde kullanılacak. PTT AŞ Genel Müdürü Kenan Bozgeyik, “Türkiye Kart”ı bu yıl önce 2 ilde pilot olarak uygulamaya başlayacaklarını,  bu yıl sonunda ise 30 şehirde daha kullanılacağını  bildirdi.

türkiye kart geliyorPTT AŞ Genel Müdürü Kenan Bozgeyik,   yaptığı konuşmada, dünyada en büyük 10 posta operatöründen biri olmayı hedeflediklerini belirtti. 179 yıllık tecrübeyi, inanç ve çalışma azmiyle birleştirip, hedeflerine ulaşacaklarını vurgulayan Bozgeyik, 2023 yılı vizyonuna uygun stratejilerini belirlediklerini ifade etti.

PTT AŞ Genel Müdürü Kenan Bozgeyik, PTT AŞ’nin değişimi, dönüşümü ve gelişimi için çizdikleri yol haritasını yeni tasarılarla güncellediklerini anlattı.

PTT ailesi olarak hedeflere ulaşmak için çalışacaklarına işaret eden PTT AŞ Genel Müdürü Kenan Bozgeyik, “Biz hizmet sektöründeyiz, en kaliteli, en ucuz, en hızlı hizmeti nasıl vereceğimize odaklanacağız. Sıçramayı sürekli yakalayabilmek için çok daha farklı strateji izlememiz gerekiyor.

Çalışalım, üretelim, yenilenelim.  PTT AŞ Genel Müdürü Kenan Bozgeyik Geleceğimizin geleceği olacağız. Bana bunları söyleten taşıdığım emanetin ağırlığıdır. Son noktaya kadar çalışmak durumundayız.” değerlendirmesinde bulundu.

PTT AŞ Genel Müdürü Kenan Bozgeyik “2019’u Kargo yılı olarak değerlendiriyoruz” dedi.

PTT AŞ Genel Müdürü Kenan Bozgeyik, PTT AŞ olarak geçen yıl 571 milyon liralık yatırım yaptıklarını ve bu yıl yatırım hedeflerinin artırıldığını aktararak, geçen yıl yatırımları dijital dönüşüm ve bankacılık üzerine yaptıklarını, bu yıl ise posta, kargo, lojistik ve e-ticaret üzerine yoğunlaştıracaklarını söyledi.

Etiketler

t2haber

web design and web developer. seo expert.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı