Tekken 7’ye iki yeni karakter geliyor

Heihachi Mishima’nın evcil hayvanı Kuma, Tekken 7′de sahibine katılıyor! Sahibinin öldüğünü sandığı zamanlarda Mishima Şirketler Grubu’nu koruyarak ve sahibine olan bağlılığını kanıtlamıştı. Sonradan Jin Kazama‘ya yenildi. Heihachi‘yi tekrar buldu ve Tekken’in vazgeçilmez karakterleri arasına girdi.

Yeni Çevrimiçi Turnuva Modu ve oyuncuların diğer 7 katılımcı ile birlikte kendi çevrimiçi turnuvalarını yaratmalarına ve oyun daha çok keyif almalarına izin verecek. Bu yeni modda uygulanan pek çok özellik arasında, oyuncular tek ve çift eleme seçenekleri, şifre ile turnuva için güvenli girişin yanı sıra Seyirci Modu da olacak. Turnuvanın sonucu olarak yarışmacılar, dövüş parası ve çeşitli eşyalar gibi oyun içi içerikleri kazanacaklardır.

 

 

 

 

 

 

Tekken 7, 2017 yılının başında PlayStation 4, Xbox One ve PC için de Steam’de yayınlanacak. Ringe Savaşmaya  hazır olun! Tekken 7 hakkında daha fazla bilgiyi resmi web sitesinden alabilirsiniz.

 

 

 

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için sınırlı ve mevzuata uygun ÇEREZLER kullanır. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz. KABUL ET Çerez Politikası