AKILLI TELEFONLAR

Samsung Android 7.0 Nougat güncellemesi

Samsung Android 7.0 Nougat güncellemesi: Yeni yazılımı nasıl indirebilirim?

Samsung, Android 7.0 Nougat’ı cihazlarına taşıdı ve amiral gemisi akıllı telefonları yazılım güncellemesi için ilk sırada yer aldı.

Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge’in sahipleri Ayarlar menüsündeki Telefon Hakkında ve Sistem Güncellemeleri bölümüne gidilerek bugün Nougat’ı güncelleyebilir.
Android 7.0 Nougat, Android’in son sürümü değil – Google’ın Pixel el cihazları 7.1.1 sürümünü çalıştırıyor – ancak Marshmallow’a kıyasla birtakım performans geliştirmeleri getiriyor.

Bunlardan biri Hızlı Panele güncelleniyor. Simgelerin daha temiz bir görünüm verildi ve bildirimler artık daha akıllıca gruplandı ve doğrudan yanıtları destekliyor.

Galaxy S7 ve S7 Edge, artık siteleri ve uygulamalara giriş yapmak için parmak izinizi kullanmanızı sağlayan Samsung Pass’i ve aynı anda beş uygulama çalıştıracak bir açılır pencereyi destekliyor. Bölünmüş ekran işlevselliğine ek olarak.

Performans modu, bu arada, ahizeyi oyun, pil ömrü veya eğlence gibi belirli ihtiyaçlar için optimize etmenize izin verir.

Daha eski bir Samsung ahizeniz varsa, Nougat’ı elinize almak için çok uzun süre beklemek zorunda değilsiniz.

Samsung

Samsung, güncellemeyi Galaxy S6, Galaxy S6 Edge, Galaxy S6 Edge Plus, Galaxy Note 5, S Pen ile Galaxy Tab A, Galaxy Tab S2 (LTE kilidini açma), Galaxy A3 ve Galaxy A8 “e ilk olarak dahil etme sözü verdi. Bu yılın yarısı.

Etiketler

t2haber

web design and web developer. seo expert.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı