Sağır ve dilsiz kadın şoka girdi

Cinsel saldırıya uğrayan sağır ve dilsiz kadın şoka girdiAdana’da sağır ve dilsiz bir kadın, akşam yaya olarak evine giderken bir kişinin cinsel saldırısına uğrayıp gasp edilmeye çalışılınca şoka girdi.

Şoku atlattı saldırganı teşhis etti 

Bu arada hastaneye götürülen kadın, yapılan müdahalenin ardından şoku atlattı. Polis akşam valilikte görevli işitme engelli öğretmenini polis merkezine getirdi. Bir süre sonrada sağır ve dilsiz genç kadının tedavisinin ardından polis merkezine getirildi. Genç kadın işitme engelli hocasına işaret dili ile olayı anlattı.

Genç kadın, kendisini zanlının önce taciz edip, cinsel saldırıda bulunduğunu daha sonrada çantasını almaya çalıştığını ileri sürdü. Genç kadının ifadesi alındıktan sonra yakalanan İsmail Hakkı Y. (28) kadına gösterildi. Sağır ve dilsiz kadının kendisine saldıran kişinin yakalanan zanlı olduğunu söyledi. Bunun üzerine zanlı hakkında “cinsel saldırı ve gasp girişiminden” işlem yapıldı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için sınırlı ve mevzuata uygun ÇEREZLER kullanır. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz. KABUL ET Çerez Politikası