Pokemon Go 12 Aralık’ta Yenileniyor!

Resmi Pokemon Twitter hesabı üzerinden yapılan resmi açıklamalarda yakında yeni canavarlarla Pokemon Go’nun güncelleneceği bilgisini verdi Güncelleme ile ilgili çok fazla detay paylaşılmasa da 12 Aralık’ta daha fazla ayrıntıyı öğrenebilmek mümkün olacak.

100 Yeni Pokemon Geliyor!

Pokemon GO için yapılan açıklamalarda 100 yeni pokemonun daha oyuna dahil olacağı bildirirken ve  bu pokemon çeşitlerinin eklenmesi daha fazla pokemonun avlanmasını sağlayacak. Bu açıdan oyunda ilerleyen kişiler için yeniden heyecan başlatılmış olacak.

Sorunları Bitirecek Mi?

Pokemon GO için bugüne kadar en büyük handikaplardan birisi oyunun bir süre sonra oyuncuları sıkması ve hilenin önüne geçilememesi. Oyunda hile yapmak çok kolay olduğu gibi oyunu normal kurallarına göre oynamak oldukça zor  bu nedenden dolayı 20 milyona yakın kişinin oyunu bıraktığı belirtiliyor. Bu bakımdan oyuna karşı tepkiler oldukça fazla olurken yapılacak güncelleme ile birlikte bu sorunların giderilip giderilmeyeceği de merak edilmektedir. Öyle ki benzer sorunların devam etmesi halinde oyun için oyuncuların tekrar istekli olması pek mümkün gözükmüyor Bu açıdan yeni pokemonların eklenmesi her ne kadar olumlu olsa da güncelleme ile birlikte sorunlara yönelik bir çözümün sunulmayacak olması Niantic için dezavantaj yaratabilir.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için sınırlı ve mevzuata uygun ÇEREZLER kullanır. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz. KABUL ET Çerez Politikası