EV ve DEKORASYON

Kadınlar Gergi Tavanlara Bayılıyor.

Kadınlar evlerinde şıklığı ile özel tasarımlar ister. Bu çözümü dergi tavan ile bulabilirsiniz.

Gün geçtikçe teknoloji ve yeni trendler ortaya çıkıyor. Özellikle evlerde ve özel yaşam alanlarında mükemmel denecek kadar şık, estetik bir o kadar da modern dekoratif ürünler üretiliyor ve insanların beğenisine sunuluyor. Şimdi sizlere yeni bir ürün ve aydınlatma sistemleri olan gergi tavan dan bahsedeceğiz. Hayatımıza özellikle tavan dekorasyonları ile giren bu uygulamayı sizler için inceledik ve artılarını, eksilerini ve sizlerin yaşam alanlarında hayatınızı renklendirecek özelliklerini toparladık.

Öncelikle bu tavan uygulamasında tasarım ve seçenekleri belirlemek gerekiyor. Eviniz veya iş yeriniz basık bir tavan ise kesinlikle lake doku gergi tavan kumaşını seçmelisiniz. Çünkü lake kumaşlar parlak ve pürüzsüz yüzeyi sayesinde ayna gibi parlamaktadır. Böylece tavanları daha derin ve geniş gösterecektir. Yalnız lake doku kumaş uyguladığınızda kesinlikle belli bölgelerine aydınlatma amaçlı ya spot aydınlatma kullanacaksınız veya yine bu tür bir uygulama olan transparan kumaş aydınlatmalı ışıklı doku germe tavan kullanmalısınız.  Böylece hem tavanlarda parlak kumaş ile hem de ışıklı kumaş ile daha şık ve estetik olacaktır.

gergi tavan ev dekoru, Kadınlar Gergi Tavanlara Bayılıyor.Teknoloji açısından yeni bir üründür. Çünkü bu tür uygulamalarda Led aydınlatma ürünleri kullanılıyor. Led kullanıldığı için aydınlatma giderleri diğer eski aydınlatma ürünlerine nazaran daha ekonomik ve daha tasarrufludur. İş yerlerinde özellikle aydınlatmaya ihtiyacı olan ve günün her saati kullanılan iş yerlerinde bu tür tavan dekorları ve uygulamaları tercih edilmektedir. Hem dekoratif bir ürün olup hem de aydınlatmada % 80’e varan bir tasarruf sağladığından tercih ediliyor.

Ev dekorunda gergi tavan, gergi tavan ev dekoru, Kadınlar Gergi Tavanlara Bayılıyor.Peki bu tavanların çeşitleri nelerdir. Tasarım özgürlüğü sağlıyor mu ve iç mimarideki yeri nedir bir de bunlara bakalım. İç mimarlar tarafından çok kullanıldığı söylenmektedir. Ürün özelliği olarak bu tür uygulamalarda istenilen tasarımlar üretilebiliyor. Örnek verecek olursak üzerine istediğiniz bir resmi veya vektörel bir çizimi baskı yaptırabiliyorsunuz. Örnek evinizde tavana bulut görseli istiyorsanız ve gerçek kadar kalitede bir görünüm sağlamak istiyorsanız bu ürünü kesinlikle tavsiye ediyoruz.  Gergi tavan sistemlerinde ve Bu tür baskılarda mükemmel bir çözüm sağlıyor. Üç boyutlu dekoratif objelere istediğiniz gibi giydirip içerisine aydınlatma ürünleri kullanıp avize olarak uygulayabilirsiniz. Buda esnek ve her türlü dekoratif ürünlere ve objelerin formlarına giydir ile bilirliğini göstermektedir.

Gergi tavan Ev Dekorasyonlarında Mükemmel Sonuçlar Veriyor.

Önemli bir şeye daha değinmek istiyoruz çünkü bu çok önemli, Eğer böyle bir dekorasyona ihtiyacınız olursa kesinlikle kaliteli bir marka ile çalışmalısınız. Çünkü dediğimiz gibi bu ürün şimdilik trend olup bir çok marka bulunmaktadır. Ama çoğu Uzak doğu ürünleri olup kalitesi ürünlerdir. Eğer iyi bir gergi tavan sistemi istiyorsanız kesinlikle Avrupa markası olup CE belgelerine sahip olmalıdır. Aksi halde sağlıksız olur ve sorun yaşarsınız.

Etiketler

t2haber

web design and web developer. seo expert.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı