Guardians of the Galaxy 2 Galaksinin Koruyucuları 2

Galaksinin Koruyucuları Marvel film şirketine iyi bir gişe hasılatı verdiğinden dolayı bu filmin devam filmi olan  Guardians of the Galaxy Vol  2 | Galaksinin Koruyucuları 2 filmi 28 Nisan 2017 tarihinde tüm dünyada vizyona girecek. Filmin konusu malum. Galaksiyi kötü yaratıklardan temizlemek ve korumak.

Bu defa ekip uzayın uzak noktalarına yolculuklar eder ve bir yandan da galaksiyi korumak adına farklı maceralara atılırlar.  Galaksinin Koruyucuları artık aileleri haline gelen ekip ile birbirlerini düşmanlara karşı korumak için savaşır.  Filmin Başrolü olan Starlord olan Peter Quill’in gizemli geçmişinin sırları da çözülmeye başlar.  Ekibin Eski düşmanları yeni müttefiklere dönüşüyor. Film  hayranlarına mükemmel bir aksiyon sunuyor.

Guardians of the Galaxy Vol 2

Marvil Stüdyolarında hazırlanan bu film James Gunn’ın yönetmenliğinde ve başrollerinde Chris Pratt, Vin Diesel ve Bradley Cooper gibi yıldız isimlerin yer aldığı 2014 yapımı Guardians of the Galaxy’nin devam filmi niteliğinde olan yapıt, bir kez daha Marvel’ın yapımcılığında izleyiciyle buluşacak. Başrollerdeki kadrosunun değişmediği yapımda yönetmen koltuğunu da bir kez daha Gunn üstleniyor.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için sınırlı ve mevzuata uygun ÇEREZLER kullanır. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz. KABUL ET Çerez Politikası