İstanbulSon Dakika

Göktürk’de Uyuşturucu tacirlerine operasyon

Eyüp Uyuşturucu Şube Müdürlüğü tarafından Göktürk Mahallesinde uyuşturucu satıcılarına yönelik baskın düzenledi.

Göktürk’de Uyuşturucu tacirlerine operasyon; İstanbul Eyüp ilçesi  Göktürk Mahallesinde uyuşturucu madde satıcılarına yönelik operasyon düzenledi.  Edilinilen bilgilere göre Polis gelen bir ihbarı değerlendirdi. Bu ihbarda Burak M. isimli şahsın Korsan taksici olarak çalıştığı ve uyuşturucu sattığı öğrenildi.

Göktürk’de Uyuşturucu tacirlerine operasyon 31 Ocak Perşembe  Sabah 06:00 sıralarında ihbar edilen adrese baskın düzenlendi. Baskın sırasında korsan taksici olarak çalıştığı belirtilen Burak M… nin kız arkadaşı (A.E) kaldığı eve operasyon yapıldı.  Operasyon sırasında  evin kapısı koç başı ile kırılıp içeri girildi. Burak M. ise giriş kat’da olan dairenin arka camından kaçtığı ve yakalanamadığı öğrenildi.

Göktürk’de Uyuşturucu Tacirlerine Operasyon

Evde yapılan aramalarda 4 kilo 300 gram Toz halinde esrar uyuşturucu ele geçirildi.  Soruşturmanın kapsamlı bir şekilde devam ettiği bildirildi.

Göktürk’de Uyuşturucu tacirlerine operasyon

Güvenlik güçleri baskın yapılan evin sahibine ulaştı. Ev sahibi Almanya’da yaşadığı ve olay ilgili herhangi bir bilgisinin olmadığını belirtmiş.  Baskın yapılan evinin anahtarını kiraya vermesi için mahalleden tanıdığı Burak M. adlı şahsa teslim ettiği öğrenildi.

İstanbul Eyüp Uyuşturucu Şube Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre ihbarları titizlikle değerlendirip hızlı bir şekilde baskın yaptıklarını ve soruşturmanın kapsamlı bir şekilde devam ettiğini bildirdi.  Narkotik artık uyuşturucu tacirlerine göz açtırmıyor.

Etiketler

t2haber

web design and web developer. seo expert.

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı