Haber Videoları

Amerika’da Çocuk İstismarı PizzaGate Skandalı

Amerika Birleşik Devletlerinde çocuk istismarı hakkında ortaya çıkan belgeler çok büyük bir skandalı ortaya çıkardı. İddialara göre bu skandal çok konuşulacak tipten. ABD’de Pizza Gate skandalı iddiasında ABD Başkanı Obama ve Hillary Clinton’ın ve daha bir çok ileri gelen isimlerinde adı geçiyor. Peki nedir bu Pizza Gate skandalı.

Bu iddia geçtiğimiz günlerde Reddit’te ve çeşitli sitelerde kanıt sayılabilecek belgelerle birlikte korkunç bir iddia ortaya atıldı. Çocuk istismarında çok büyük skandal iddialar var.

Bu iddia ile ilgili ayrıntılar: Söz konusu bu büyük skandal olay iddiasında ABD Başkanı Barack Obama‘dan Hillary Clinton‘a kadar ve daha birçok ünlü ismin adı geçiyor. Amerika Birleşik Devletlerinde Çocuk istismarcılığının nasıl boyutlara ulaştığını ‘kanıt sayılabilecek belgelerle’ ortaya atılan iddialardaki bu büyük skandal çok tartışmalara yol açtı. Olayla ilgili herhangi bir açıklama henüz yapılmadı fakat ciddi bir sansür uygulandığı gözler önünde.

Bu Skandal o kadar geniş ve büyük ki okuduklarınıza inanamayacaksınız. Bu olay Belçika’nın bir kasabasında kaybolan kız çocuklarıyla ilgili olarak başlayan olaylar zincirinde Amerika’nın önemli sermaye sahiplerinin adı geçerek gelişiyor. Söz konusu skandal iddialar istihbarat birimlerinden medyaya kadar uzanan bir sansürle karşılaşılıyor. Tüm sansür uğraşlarına rağmen kan donduran skandal, bloglar ve sosyal medya üzerinden bizlerin haberi oluyor ve tartışılıyor. Bu skandal ile beraber Avrupa ve Amerika’daki hiç bir medya kuruluşu bu haberin üzerinde durmuyor. Ve hatta sansür uyguluyor. Yayınlamıyor.

Comet Ping Pong PizzaGate Skandalı, Çocuk İstismarı, Abd,

Adı Pizza Gate olan skandal bir Pizzacıdan başlayan çocuk istismarcılığının boyutunu ortaya çıkarıyor. Bu söz konusu skandal çocuk istismarcılığından da çocuklara işkence ederek tecavüz etmek, insan kesip onun can çekişmesini izlemek gibi aklın almayacağı durumları da içerdiğini sosyal medya ve blog’lar dan öğreniyoruz. Bu haber ile ilgili yayınlanan videoları izleyebilirsiniz.

ABD’de Comet Ping Pong isimli pizzacıda pedofili toplantısı
Bu skandalda bir çok ünlünün, politikacının ve sermaye sahibinin adının geçtiği ve bu skandala ilişkin yer alan belgelerde Hillary Clinton’ın Amerika başkan adaylığı sürecinde kampanya danışmanı olan John Podesta’nın, ticaret ve yüksek bürokrasi çevresinden kimselerle “Comet Ping Pong” adında bir pizzacıda düzenlenecek “pedofili” organizasyonuna ilişkin mail alışverişi yapıldığı ortaya çıktı.

Comet Ping Pong PizzaGate Skandalı, Çocuk İstismarı, Abd,

Bu Skandal iddialar George Soros’a kadar uzanıyor
Edinilen Bilgilere göre ortaya çıkan bir diğer belge ise söz konusu skandalların organizatörü yani pizzacının sahibi olan James Alefantis adındaki şahsın milyarder George Soros’la da ilişki ağına sahip olduğu yönünde. Forbes listesine göre 24.5 milyar dolar mal varlığıyla ABD’nin en zengin 16’ncı zengini olan Mr. George Soros’un en büyük bağışçısı olduğu American Bridge Pac’in de pedofili skandalı ile maddi ilişkilerinin olduğu iddia ediliyor.

Comet Ping Pong PizzaGate Skandalı, Çocuk İstismarı, Abd,

ABD Başkanı Barack Obama’nın da adı geçiyor

PizzaGate Skandalında Hillary Clinton, Georges Soros gibi ünlü isimlerin yanı sıra Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Barack Obama’nın da adı geçtiği bildiriliyor. Söz konusu bu skandala ilişkin belgelere göre Obama’nın geçmişte Comet Pizza‘ya bağışta bulunduğu ortaya çıktı. Öte yandan pizzacıya yollanan bir e-postada Obama’nın, özel bir parti için, Chicago‘dan Washington’a 65 bin dolarlık pizza sipariş ettiğinden söz ediliyor.

 

Neden Pizza Gate?

Söz konusu olan bu iğrenç skandala “Pizza Gate” isminin verilmesinin sebebi ise kan donduran skandalı organize eden kişinin meşhur bir pizzacı olması ve ünlülerin tüm yazışmalarda pizza kodlarını kullanması olarak ifade edildi.

Bu skandalın boyutu ise ABD’de bu işi organize eden adamın meşhur bir pizzacı olması ve ünlülerin tüm yazışmalarında pizza kodlarını kullanması. Peynir = kız çocuğu, makarna = oğlan çocuğu gibi. Ünlüler de parti verecekleri zaman yüksek meblağlar ödeyip peynirli pizza, bilmem neli makarna gibi terimlerle bu pizzacıdan mail ile sipariş veriyor ve bu çocuklar adrese teslim ediliyor.

Comet Ping Pong PizzaGate Skandalı, Çocuk İstismarı, Abd,

Bu skandalda Pedofili suçunu organize etmekle suçlanan Alefantis’ın Obama’yı Beyaz Saray’da ziyaret ettiğine dair bilgiler.

Comet Ping Pong PizzaGate Skandalı, Çocuk İstismarı, Abd,

Pizzagate skandalında kan donduran iğrenç istek kodları.

Comet Ping Pong PizzaGate Skandalı, Çocuk İstismarı, Abd,

Bu skandalda adı geçen pizzacının sahibi James Achilles Alefantis’in jimmycomet rumuzlu instagram hesabından paylaştığı fotoğraflar dudak uçuklatan cinsten.

hillary-clinton-comet-ping-pong-pizza-gate

İşte Pedofili iddialarını organize ettiği düşünülen James Alefantis’e ABD Başkan adayı Clinton’un yolladığı bir mektup ta ortaya çıktı.

obama-ve-pinpon-oynadigi-cocuk

Bu skandalda Alefantis’in Obama’ya ait olan ve küçük bir çocukla pinpon oynadığı görülen bir fotoğrafı instagram hesabından paylaşmıştı.

Bu skandalda ası geçen  Ekşi Sözlük’te ‘jean baptiste jacqueline’ rumuzlu kullanıcı tarafından aktarılan o haber:
“Belgelere geçmeden önce olayın kısa ve net bir özeti. 1995’te (belki daha eski) belçika’nın bir kasabasında kaybolan kız çocuklarıyla başlayan bir olaylar zinciri olduğu ortaya çıktı. Dünya’daki elit sapıkların makam/mevki ve para desteğiyle çocuklara hallen diklerini kanıtlamaya çalışıyor insanlar. henüz yeterli kanıt elde edilebilmiş değil. söylenene göre istihbarat birimlerinden, medyaya kadar uzanan bir oto sansür, sümen altı etme durumları var. çünkü zaman zaman bu komplo teorisi dillendirilmiş.

Comet Ping Pong PizzaGate Skandalı, Çocuk İstismarı, Abd,

Bu skandal ile ilgili yayınlanan yazılar ve reismler.

Comet Ping Pong PizzaGate Skandalı, Çocuk İstismarı, Abd,

Comet Ping Pong PizzaGate Skandalı, Çocuk İstismarı, Abd,

pizza-gate-3

Comet Ping Pong PizzaGate Skandalı, Çocuk İstismarı, Abd,

Comet Ping Pong PizzaGate Skandalı, Çocuk İstismarı, Abd,

Kaynak: https://twitter.com/pizza_gate

Etiketler

t2haber

web design and web developer. seo expert.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı