AKILLI TELEFONLARTeknoloji Haberleri

Akıllı telefonda devrim

Akıllı telefonda devrim diyebileceğimiz yenilikler. Akıllı telefon piyasasına yeni giriş yapan firmalar, ürettikleri cihazlar ile kullanıcıların dikkatini çekmek istiyor. Çinli Gionee yeni akıllı telefonu olan M2017 ile piyasaya yeni bir hey can  getirmeye hazırlanıyor.

Akıllı telefonda devrim niteliğinde yenilikler.

Firmanın yeni akıllı telefonu M2017, tasarımı ve özelliklerinin yanında fiyatıyla da dikkat çekiyor. 7000 mAh batarya gibi büyük bir artısı bulunan telefon, akıllı telefonla uzun süreli kullanım imkânı kullanıcılarına sağlamakta Çinli  Gionee yeni ürettiği lüks segmentteki M2017 ile uzun süreli kullanım imkânı sunarken, teknik özellikleri ile de şaşırtıyor.

Akıllı telefonda devrim

Piyasa sunduğu yeni ürünü M2017 6 GB RAM, 128 GB depolama alanı yer aldığı gibi, 12 megapiksel arka, 8 megapiksel ön kameraya sahip olmasıyla dikkat çekiyor. M2017 cihazında ayrıca iki kat optik, çift kavisli QHD AMOLED ekran ile satışa hazırlanıyor. Cihazda parmak izi okuyucusunda bulunmaktadır.

Akıllı telefon M2017 cihazının belki de tek olumsuz yani, işlemci yönünde sıkıntı çıkması. Snapdragon 653 işlemci bulunan cihazın bu açıdan biraz hayal kırıklığı oluşturduğunu belirtelim. 700 mAh bataryası ile birlikte 32 saat konuşma süresi ve 26 saat kesintisiz video çekebilme özelliği, 2 gün aktif kullanım süresi sağlıyor. Akıllı telefonun M2017 128 GB’lık modeli 1000 dolardan satışa sunulurken 256 GB’lık modeli ise 2446 dolardan satışa sunulacak. 6 Ocak tarihinde Çin’de satışa sunulacak. Cihazın daha sonrasında dünya genelinde dağıtımı başlayacak

Etiketler

t2haber

web design and web developer. seo expert.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı