ABD’li Jenni Farley’e koca dayağı

ABD’li Jenni Farley’e koca dayağı

ABD’li Jenni Farley kocasından gördüğü şiddeti sosyal medyaya yükledi.  Amerikalı kadın oyuncu Jenni Farley, kocası Roger Matthes’in kendisini dövdüğü ve havaya kaldırıp yere attığı görüntüleri sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

ABD’li kadın oyuncu olan Jenni Farley, eski kocası Roger Matthes’in kendisini dövdüğü ve havaya kaldırıp yere attığı görüntüleri sosyal medya hesabında paylaştı.

Jenni Farleye koca şiddeti

SEBEBİ İSE “BAKICIYA PARA VERMEYİ KABUL ETMEDİ”

ABD’li oyuncu Roger Matthes ile evliliği boyunca defalarca aile içi şiddete maruz kaldığını ifade eden Farley, kocasın kendisine vurduğu sırada çocuğunun korkudan ağladığı söyledi. Kocasıyla kavga sebeplerini anlatan Farley, “Şiddet yüzünden çocuklarıma yardımcı olmayan psikologu kocam eve almadı. Bakıcıya da para vermeyi kabul etmedi. Bu yüzden tartıştık.” ifadelerini kullandı. Kocası Roger Matthes’in kendisini sürekli aldattığını ifade eden ünlü oyuncu kocasına aile içi şiddetten dolayı dava açtığını vurguladı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için sınırlı ve mevzuata uygun ÇEREZLER kullanır. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz. KABUL ET Çerez Politikası