9 Ocak Pazartesi Okullar Tatil mi? İşte Cevabı

Meteoroloji’den alınan son dakika bilgilerine göre İstanbul’da kar yağışının dün akşam saatlerinde başlayacağı söylenmişti. Beklenen oldu ve kar yağışı tüm İstanbul’u etkisi altına aldı. Hemen ardından ise akıllara ”İstanbul’da yarın okullar tatil olacak mı?” sorusu geldi.

Öğrenci ve veliler İstanbul Valisi Vasip Şahin’in Twiter hesabından gelicek kar tatili açıklamasını bekliyor. 9 Ocak Pazartesi günü İstanbul’da okullar tatil olacak mı? İstanbul Valiliği’nden açıklama gelmesi durumunda anında haberimizde olacaktır. İşte Pazartesi günü İstanbul’da okullar tatil mi? sorusunun yanıtı…

İstanbul’da beklenen yoğun kar yağışı nihayet geldi. Meteoroloji’nin yaptığı son dakika uyarılarının ardından dün akşam itibari ile kar yağışı tüm İstanbul’u etkisi altına aldı. Kar yağışının gelecek haftaya kadar devam etmesi beklenirken öğrencilerin ve velilerin gözü kulağı İstanbul Valiliği’nden gelecek açıklamaya çevrildi. 9 Ocak Pazartesi günü İstanbul’da okullar tatil olacak mı? İstanbul Valisi açıklama yaptı mı? Öğrenciler Pazartesi günü okullar tatil mi sorusunun cevabını ararken Vasip Şahin’den henüz bir açıklama gelmedi.

İSTANBUL’DA PAZARTESİ GÜNÜ OKULLAR TATİL OLACAK MI?

İstanbullular dün akşam yağan ve hala devam eden yoğun kar yağışının ardından gözlerini Vasip Şahin’den gelecek kar tatili açıklamasına çevirdi. 9 Ocak Pazartesi için kar tatili bekleyen öğrenciler Vasip Şahin’e sosyal medyadan mesajlar göndermeye başladı. Kar yağışının yarında bu şekilde devam etmesi durumunda İstanbul’da okulların tatil edileceği düşünülüyor. İstanbul Valiliği’nden gelecek son dakika kar tatili açıklamalarını sabah.com.tr’den takip ederek öğrenebilirsiniz.

İSTANBUL VALİSİ VASİP ŞAHİN’DEN KAR AÇIKLAMASI
İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul’da etkili olan yoğun kar yağışıyla ilgili olarak, resmi Twitter hesabından açıklamalarda bulundu.

Vali Şahin, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, kentte sokakta bulunan 2 bin 580 kişinin barınma merkezlerinde ağırlandığını belirterek, ilgili tüm kamu kurumlarının temsilcilerinden oluşan kriz merkezinin, kar nedeniyle yaşanacak olaylara müdahale ve koordinasyon için 24 saat görev başında olduğunu söyledi.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için sınırlı ve mevzuata uygun ÇEREZLER kullanır. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz. KABUL ET Çerez Politikası