10 Ocak Salı günü (yarın) okullar tatil mi? Açıklama Geldi!!!

İstanbul Valisi Vasip Şahin Yarın okullar tatil mi ? Açıklaması sosyal medya üzerinde yaptı.

İstanbul’da yarın okullar tatil mi Yurt genelinde kar yağışı etkili olmaya devam ediyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden az önce yapılan açıklamada “İstanbul’da halen aralıklarla devam etmekte olan kar yağışının, öğle saatlerinden itibaren etkisini arttırarak gece saatlerine kadar devam etmesi beklenmektedir” denildi. İstanbul’da kar yağışının devam etmesinin ardından öğrenciler okulların salı günü de tatil edilip edilmeyeceğini merak etti.

METEOROLOJİ’DEN İSTANBULLARA UYARI

İstanbul‘da halen aralıklarla devam etmekte olan kar yağışının, öğle saatlerinden itibaren etkisini arttırarak gece saatlerine kadar devam etmesi beklenmektedir”

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, İstanbul’da kar yağışının öğle saatlerinde etkisini artıracağını belirtti.

Yapılan açıklamada, “İstanbul’da halen aralıklarla devam etmekte olan kar yağışının, bugün öğle saatlerinden itibaren etkisini arttırarak gece saatlerine kadar devam etmesi beklenmektedir. Mevcut kar örtüsü üzerine güney kıyılarda 10 cm, iç ve kuzey kesimlerde 15- 20 cm arasında ek örtü oluşturması beklenen kar yağışlarının oluşturabileceği; ulaşımda aksamalar, buzlanma, görüş mesafesinde azalma gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır” denildi

İSTANBUL’DA 10 OCAK SALI GÜNÜ (YARIN) OKULLAR TATİL Mİ?

Yurtta kar yağışı ve buzlanma nedeniyle bir çok ilde eğitim öğretim yapılmayacak. Kar yağışının artarak devam ettiği illerde öğrenciler okulların salı günü de tatil olup olmayacağını merak ediyor. Valilikten O açıklama geldi.

İstanbul Valiliği’nin konu ile ilgili resmi sosyal medya hesabından açıklamayı yaptı.

10 OCAK SALI GÜNÜ (YARIN) OKULLAR TATİL EDİLDİ…

İşte O Açıklama….

 

 

 

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için sınırlı ve mevzuata uygun ÇEREZLER kullanır. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz. KABUL ET Çerez Politikası